20230612 114802 HDR2 min scaled – Rudy Opactwo

Rekolekcje Kapłańskie

o. Wojciech Jędrzejewski OP

Jak sowa w ruinach Ps 102

Co robić gdy rozpada się tożsamość i porządek mojego świata?

 

Zapraszamy księży na rekolekcje kapłańskie, które odbędą się w „Starym Opactwie w Rudach”. W dniach 13-16 listopada 2023 r. poprowadzi je o. Wojciech Jędrzejewski OP.

To niezwykła okazja dla wszystkich kapłanów z całej Polski, aby odnowić swoje duchowe siły, pogłębić swoją więź z Bogiem oraz podzielić się doświadczeniem z innymi braćmi w kapłaństwie. Ojciec Wojciech Jędrzejewski, znany i szanowany duszpasterz, będzie przewodniczyć tym spotkaniom, dzieląc się swoją mądrością i wiedzą.

Rekolekcje odbędą się w „Starym Opactwie w Rudach” – pocysterskim zespole klasztorno-pałacowym, które stanowi idealne miejsce dla kontemplacji i skupienia. Cudowna atmosfera tego historycznego miejsca sprzyja modlitwie i refleksji, umożliwiając wzmocnienie więzi z Bogiem i wewnętrzną przemianę.

Aby wziąć udział w rekolekcjach, prosimy o dokonanie zapisu poprzez stronę internetową: www.rudy-opactwo.pl. Tam znajdą Państwo informacje oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Wojciech Jędrzejewski OP

Kaznodzieja, rekolekcjonista, współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Głosi rekolekcje i misje parafialne, posługuje Słowem księżom i siostrom zakonnym. Prowadzi warsztaty czytania Pisma Świętego, które adresuje do małych grup duszpasterskich. Koordynuje warsztaty kaznodziejskie dla kapłanów. Zajmuje się również indywidualnym coachingiem kaznodziejskim.

Formularz zgłoszeniowy

  logo CRIS – Rudy Opactwo
  logo OWES – Rudy Opactwo
  stopka ue efs – Rudy Opactwo
  logo CRIS – Rudy Opactwo
  stopka ue efs – Rudy Opactwo
  logo OWES – Rudy Opactwo