20230612 114802 HDR2 min scaled – Rudy Opactwo

Nocne poszukiwanie skarbu w Starym Opactwie

Czy uda się odnaleźć skarb?

Dawno, dawno temu w klasztorze w Rudach, żyli cysterscy mnisi. Chociaż wszyscy mnisi wydawali się do siebie bardzo podobni, jeden z nich był zupełnie inny. Nazywali go Albertek. Albertek był nie tylko mnichem, ale także wielkim miłośnikiem przygód i poszukiwaczem skarbów. Uwielbiał dzielić się swoją radością i sprawiać, że dni innych były pełne uśmiechu.

Pewnego razu, podczas swojej kolejnej przygodnej wyprawy, Albertek odkrył starą, zapomnianą mapę ukrytą w najciemniejszym zakątku biblioteki. Mapa ta wskazywała na skarb, który od wieków spoczywał gdzieś w głębinach starego opactwa. Pełen ekscytacji i ciekawości, Albertek postanowił, że nadszedł czas na największą przygodę jego życia – odszukanie zaginionego skarbu!

Czy jesteście gotowi dołączyć do Alberta i razem odkryć sekrety ukryte w starym klasztorze? Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę pełną tajemnic i odkryć!

Program
środa – 1.05.2024 r. i piątek – 3.05.2024 r.

20:25 – powitanie – ks. Jan Rosiek
20:30 – zbiórka na dziedzińcu Starego Opactwa
20:30 – poszukiwanie cysterskiego skarbu
ok. 21:15 – zakończenie

Dołączcie do nas w tych wyjątkowych wieczorach i przeżyjcie przygodę życia w poszukiwaniu skarbu razem z nami! Zapraszamy was do wspólnej zabawy!

PS. Prosimy, aby dzieci zabrały ze sobą latarki 🙂

logo CRIS – Rudy Opactwo
logo OWES – Rudy Opactwo
stopka ue efs – Rudy Opactwo
logo CRIS – Rudy Opactwo
stopka ue efs – Rudy Opactwo
logo OWES – Rudy Opactwo