landing jesien – Rudy Opactwo

OFERTA

Co oferuje Dom Pielgrzyma?

Dom Pielgrzyma jest szczególnym miejscem, położonym w przepięknym parku krajobrazowym tuż przy Zespole Klasztorno-Pałacowym w Rudach. Nasi goście mogą odpocząć tutaj w wyjątkowej atmosferze murów Opactwa Cystersów, w których niezwykła architektura oraz klimat wnętrz sprawiają, że pobyt tutaj jest niezapomniany. Uroki okolic Domu Pielgrzyma sprzyjają ukojeniu i zadumie, a przytulne apartamenty są doskonałą alternatywą dla gości biznesowych, odwiedzający nasz piękny region turystów oraz pielgrzymów.

bon – Rudy Opactwo
20210223 111054 min scaled 1 – Rudy Opactwo

SALE KONFERENCYJNE

Dla gości biznesowych, zapewniamy komfortowe sale konferencyjne, które sprawdzą się przy okazji szkoleń, seminariów czy eventów firmowych. Przestronne wnętrza z bogatym wyposażeniem, gwarantują spotkania na najwyższym poziomie.

IMG 1470 min scaled 1 – Rudy Opactwo

POKOJE

Pokoje Domu Pielgrzyma, umiejscowione w starych murach Opactwa, to niesamowicie klimatyczne apartamenty wykończone w surowym stylu. Wygodne łóżka, przestronne wnętrza oraz pełen zakres usług, pozwala spędzić tutaj czas w wyjątkowo przyjemnej atmosferze.

20210223 110819 min scaled 1 – Rudy Opactwo

KAPLICE

Pielgrzymi, przybywający do Opactwa w Rudach, którzy pragną w ciszy i skupieniu oddać się modlitwie i rozważaniom, mogą skorzystać z kaplicy Domu Pielgrzyma. Organizowane są tutaj również skromne uroczystości modlitewne oraz msze święte.